Wednesday, June 20, 2012

Õpetus - heegeldatud lainemütsLainemütside lugu on üsna isemoodi :) Kunagi aastaid tagasi heegeldasin samasuguse mustriga diivanikatte. On teine meid truult juba mitmeid aastaid teeninud ja vaatamata pidevale kasutusele pole tal pea ainsatki toppi. Ja nüüd sündisid samasuguse mustriga mütsid :) Et saaks ka kaua kanda ja annaks rõõmsale suvele veelgi kauneid värve juurde :)
Sobivad kandmiseks nii poistele kui tüdrukutele.
Juhend on saadaval kahes variandis. Ühes on õpetus peaümbermõõdule 40-47cm ja teises 48-54cm. Suurused jaotuvad omakorda ja ühes juhendis on tegelikult kirjas kolmes erinevas mõõdus mütside valmistamise juhised. Näiteks juhendis 40-47cm on juhendid järgmistele suurustele: 40-43cm, 44-45cm ja 46-47cm.
Lisaks on juhendis kirjeldatud kolme erinevat tüüpi mütsi heegeldamise võimalusi. Seega on ühes juhendis tegelikult koos kolm erinevat mütsi. Valida saab ühe lihtsama sirge äärega mütsi, kübara ja nokamütsi vahel.
Üks variant lihtsa äärega mütsikesest ...
Ja kübara erinevad variandid ... kes soovib kübarat kanda ilma õieta ... kellele meeldib just lilleõiega ...
Juhendis on olemas ka lilleõie õpetus.
 Nokamüts, mis sobib imehästi nii tüdrukutele kui poistele :) Lisandina on mütsile heegeldatud ilupael, aga kanda võib ka ilma selleta. Kuis parasjagu just tuju on :)
Õpetuse koostasin nii, et see oleks kergesti jälgitav. Lisaks on palju abistavaid  fotosid, et valmistada ise armas suvine peakate. Juhendist leiate ka lilleõie ja nokamütsi ilupaela heegeldamise õpetuse.

Juhend on tasuline ja saadaval minu Disainimaja poes.
Ka võite kirjutada otse mulle ilunikerdused@gmail.com
Juhend jõuab teieni pdf- dokumendina ja e-posti teel.


Julgustan proovima!

No comments: